Czyszczenie PlayStation

Czyszczenie PlayStation. Konsole firmy Sony goszczą w polskich domach od wielu lat. Począwszy od modelu PSX, jest to jedno z podstawowych urządzeń do domowego gamingu w Polsce. Ponieważ urządzenia te z pewnością nie należą do najtańszych i kupujemy je na lata, warto zadbać o ich trwałość. W tym celu niezbędna jest regularna konserwacja. Specjaliści w MOSBIT każdego dnia przeprowadzają konserwację wszystkich modeli konsol PlayStation. Dzięki temu usługa ta jest szybka, tania i skuteczna, a do każdej konserwacji konsoli wykonujemy dokumentację zdjęciową i udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Kurz zabije Twoją konsolę!

Największym wrogiem Twojej ulubionej konsoli jest zwykły kurz. Konsole wyposażone są w wydajny układ chłodzenia, który zapewnia optymalną recyrkulację powietrza wewnątrz obudowy i oddawanie ciepła poza nią. Jednak aby układ chłodzenia mógł sprawnie działać trzeba spełnić dwa warunki. Pierwszy to drożność kanałów powietrznych i finów radiatora, a drugi to sprawność termiczna past i termopadów. Wraz z upływem czasu kurz zatyka kanały powietrzne i finy radiatora, a elementy termoprzewodzące tracą swoje właściwości. W efekcie konsola zaczyna się przegrzewać a pierwszym tego symptomem jest jej głośna praca.

Przegrzewanie się konsoli to nie tylko jej głośna praca. Innym objawem przegrzewania się konsoli jest spadek jej wydajności w grach, zacinanie się czy nawet wyłączanie. Niewątpliwie najgorszym skutkiem przegrzania konsoli jest jej awaria, dlatego warto o nią zadbać zanim to nastąpi. Żywotność konsol które regularnie poddawano czyszczeniu, jest o ponad 70% wyższa, od konsol nie konserwowanych regularnie.

Podaruj swojej konsoli drugą młodość i przedłuż jej życie oddając ją w nasze ręce!