Serwis konsol bytom

Serwis konsol MOSBIT Bytom. Od ponad 15 lat zajmujemy się profesjonalnymi naprawami sprzętu do gier. Serwisujemy konsole XBOX, PlayStation, Nintendo i pady naszych klientów. Dzięki temu wybierając serwis MOSBIT wybieracie Państwo zespół doświadczonych specjalistów który kompleksowo zaopiekuje się Państwa urządzeniem.

Zajmujemy się bieżącym serwisem konsol i padów mającym na celu utrzymanie sprzętu w nienagannej kondycji. Polega to na okresowym czyszczeniu układów chłodzenia i wymianie elementów termoprzewodzących, ale także świadczymy usługi napraw po wszelkich awariach sprzętu.

W przypadku urządzeń zalanych, gdzie do zalania doszło tego samego dnia lub dnia poprzedzającego co zgłoszenie do serwisu, podejmujemy natychmiastowe kroki poza kolejnością celem minimalizacji strat wynikających z konsekwencji zalania elektroniki.

Nasi serwisanci to wyłącznie wykwalifikowani i certyfikowani (certyfikacja IPC) elektronicy. Dzięki ich wiedzy w naszym serwisie naprawiamy 99% dostarczonego sprzętu. Do tego typu napraw zaliczamy głównie urządzenia po zalaniu lub po przepięciach sieci elektrycznej ale nie tylko.

W naszym serwisie naprawicie Państwo także inne usterki. Są to m. in. uszkodzone gniazdo HDMI, USB, brak obrazu, nie włączająca lub wyłączająca się konsola, głośna praca wentylatora. Większość napraw wykonujemy w terminie od 2 do 7 dni roboczych w zależności od dostępności części zamiennych.

Dzięki wykwalifikowanemu personelowi, profesjonalnemu wyposażeniu serwisu oraz stosowaniu oryginalnych części zamiennych, jako jedyny serwis na Śląsku możemy sobie pozwolić na udzielenie 12 miesięcznej gwarancji na wykonane usługi.

12 miesięcy gwarancji na serwis konsol

12 MIESIĘCY
GWARANCJI

Błyskawiczna realizacja napraw konsol

BŁYSKAWICZNA
REALIZACJA

Stosujemy oryginalne części zamienne do naprawy konsol

ORYGINALNE
CZĘŚCI