Serwis laptopów I komputerów bytom

Serwis laptopów i komputerów MOSBIT Bytom. Od ponad 15 lat zajmujemy się profesjonalnymi naprawami sprzętu komputerowego i laptopów naszych klientów dlatego nasze naprawy są skuteczne. Dzięki temu, wybierając serwis MOSBIT wybieracie Państwo zespół doświadczonych specjalistów który kompleksowo zaopiekuje się Państwa urządzeniem.

Zajmujemy się bieżącym serwisem komputerów i laptopów mającym na celu utrzymanie sprzętu w nienagannej kondycji. Polega to na konserwacji układów chłodzenia i wymianie elementów termoprzewodzących oraz optymalizacji oprogramowania. Świadczymy także usługi napraw po wszelkich awariach sprzętu.

W przypadku urządzeń zalanych podejmujemy natychmiastowe kroki poza kolejnością celem minimalizacji strat wynikających z konsekwencji zalania elektroniki. Dotyczy to urządzeń gdzie do zalania doszło tego samego dnia lub dnia poprzedzającego co zgłoszenie do serwisu,

Serwisanci MOSBIT to wyłącznie wykwalifikowani i certyfikowani (certyfikacja IPC) elektronicy. Dzięki ich wiedzy w naszym serwisie z powodzeniem naprawiamy 99% dostarczonego do nas sprzętu. Do tego typu napraw zaliczamy głównie urządzenia po zalaniu lub po przepięciach sieci elektrycznej ale nie tylko.

W naszym serwisie naprawicie Państwo także takie usterki jak pęknięta lub nieświecąca matryca, uszkodzona klawiatura, nie włączający się komputer, wyrwane gniazdo, uszkodzony dysk lub napęd płyt DVD, uszkodzona obudowa, pęknięte zawiasy, hałasujący układ chłodzenia itp. Większość napraw wykonujemy w terminie od 2 do 7 dni roboczych w zależności od dostępności części zamiennych.

Dzięki wykwalifikowanemu personelowi, profesjonalnemu wyposażeniu serwisu oraz stosowaniu oryginalnych części zamiennych, jako jedyny serwis na Śląsku możemy pozwolić sobie na udzielenie 12 miesięcznej gwarancji na wykonane usługi.

12 miesięcy gwarancji na serwis laptopów

12 MIESIĘCY
GWARANCJI

Błyskawiczna realizacja napraw komputerów i laptopów

BŁYSKAWICZNA
REALIZACJA

Stosujemy oryginalne części zamienne do naprawy laptopów i komputerów

ORYGINALNE
CZĘŚCI